SYM
Sağlık İletişim ve Pazarlama Ajansı

Web Site Tasarımı ve Yönetimi

Web sitesi dijital pazarlama yatırımlarında atılması gereken ilk adımdır. Ancak unutulmaması gereken şey, web sitesinin kaliteli içeriklerle dolmadan bizi gitmek istediğimiz yere götüremeyeceği gerçeğidir.

Kaliteli ve çekici bir görünüme sahip bir web sitesi hazırlayarak potansiyel hastalarınızın size daha rahat ulaşmasını sağlarız. 

Web Sitesinin tüm teknik altyapısını hazırlar, Google Analytics ve Google Console entegrasyonunu yaparak teslim ederiz. Dilerseniz, uzun vadede websitenizin yönetimini yaparız.

doktor websitesi tuzla
sağlık içerik pazarlaması

Sosyal Medya Yönetimi

Kliniğinizin tüm sosyal mecralarda var olmasını ve tüketicilerle etkileşime geçmesini sağlarız. Her bir sosyal medya platformu için özel içerikler hazırlayarak her gün paylaşımda bulunuruz.

Instagram, facebook ve twitter'ın yanı sıra youtube için video prodüksiyonu yaparız. Mevcut hastalarınızla iletişimde kalmanızı ve yeni kitlelere ulaşmanızı amaçlarız. Yapılan paylaşımların bir sonucu olarak takipçi sayınız da yükselişe geçecektir.

Ayrıca, sosyal medya reklam hesaplarının yönetimini yaparız.

 

Kurumsal Kimlik ve Dökümanların Hazırlanması

Hekimlerin potansiyel tüketicilerin zihninde kalıcı bir yer edinmek için ilk olarak, bir logo, marka sloganı ve marka kimliği edinmeleri gerekmektedir. Logo, sunduğunuzun hizmetin bir yansımasıdır ve iyi markalar, iyi logolara sahiplerdir. Size özel en yaratıcı çözümleri sunuyoruz.

Ayrıca kliniğinizin sahip olması gereken broşür, afiş, kartvizit gibi tüm kurumsal dökümanları özenle hazırlıyoruz.

doktor websitesi nasıl yapılır
medikal satış

Satış Geliştirme

Bazen dijital pazarlama yetersiz kalır ve bazı geleneksel pazarlama yöntemlerini devreye sokmak gerekir. Size hasta yönlendirebilecek diğer uzman doktorları veya 1.basamak doktorları ziyaret etmek ve yaptığınız iş hakkında onları bilgilendirmek gerekebilir. Biz, böyle hekimleri tespit eder, ziyaret yapar ve uzmanlığınız hakkında kendilerini bilgilendiririz. Ayrıca bu hekimlerle buluşup, sunum yapabileceğiniz ortamı hazırlarız.


Yine, özel sağlık sigortaları ve diğer ödeyici kuruluşlarla olan anlaşmalarınızı yapar, sigorta sahibi kişilere ve kurumlara sizin adınıza ulaşırız.

//symagency.com/wp-content/uploads/2020/07/Winslough-Bank-of-Any-City-5.png
 

İÇERİK PAZARLAMASIYLA TANIŞIN

Herkes reklam satmaya çalışırken içeriğin tek derdi bilgilendirici olmaktır, masumdur ve gitmek istediğiniz noktaya varmanıza yardımcı olur.

İçerik, tüketiciye satın alma yolculuğunda rehberlik eder. Hasta ve doktor arasında bilgi asimetrisi gibi ciddi bir engelin olduğu sağlık sektöründe, kafası karışık bir hastayı bilgilendirmek yapılabilecek en kıymetli işlerden biridir. Yapılan bu iş tüketicinin güvenini kazanır ve bilindiği gibi “güven” sağlık sektöründeki büyülü sözcüktür.

Kliniğinizi ücretsiz olarak inceleyip, iletişim planınızı hazırlayalım

info@saglikyonetimimerkezi.com üzerinden bize yazın. Yarım saatlik bir görüşme sonucunda pazarlama iletişimi planınızı ücretsiz sunalım.