SYM
Sağlık İletişim ve Pazarlama Ajansı

Dokunuşunuzla sağlıklarına kavuşacak olan hastaların size ulaşmaları için çalışıyoruz.

Biz Kimiz

SYM, tamamı sağlık profesyonellerinden oluşan ekibiyle, yalnızca hastane ve doktorlara yönelik iletişim hizmeti sunmaktadır.
Ajans ekibi 5 kişiden oluşmaktadır; İçerik Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Editör, Grafik Tasarımcı ve Sosyal Medya Uzmanı.
Ek olarak video prodüksiyon işleri için +2 kişi ekibimize freelance olarak destek vermektedir.

Uzmanlıklarımız

Google Ads

Sosyal Medya Yönetimi

Web Site Yönetimi

İçerik ve Makale Yazımı

Satış Geliştirme

E-mail Marketing

İşlerimiz

SYM, ajans hizmetlerinin yanı sıra sağlık sektörlerine farklı açılardan da katkıda bulunmaya gayret etmektedir.

SYM Akademi

Sağlık hizmetlerinde pazarlama sertifika programı ile pazarlama süreçlerini bir ölçüde kendi yönetmek isteyen kişi ve kurumlara eğitim veriyoruz.

Sağlık Yönetimi Merkezi

Sağlık profesyonelleri için sağlık sektörü, sağlık sistemleri ve sağlık teknolojileri üzerine içerik üretiyoruz.

İyibisağlık

Uzman hekimlerle birlikte hasta ve yakınları için sağlıklı yaşam içerikleri üretiyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Neden diğer ajansları değil de sizi tercih etmeliyim ?

Sağlık hizmetlerinde pazarlama yapmanın çok farklı bir iş olduğuna ve hastane ortamında en azından bir dönem çalışmış kişiler tarafından yapılması gerektiğine inanıyoruz. Tüm ekibimiz kariyerlerini sağlık sektöründe geçirdiği ve eğitimlerini de bunun üzerine aldığı için bir doktoru veya hastaneyi en iyi anlatacak kişilerin bizler olduğuna inanıyoruz.

Hangi sosyal medyaya yatırım yapmalıyım?

Öncelikle herşeyin yapılabilir olduğunu söyleyelim. Ama yapılan her işin hem sizin hemde ajanısınız için maddi ve zamansal bir maliyeti olduğunuda unutmayın. Yapılması gereken toplulukların yoğun zaman geçirdiği alanlarda kendinizi göstermektir. Bu 10 yıl önce Facebook'tu, 5 yıl önce twitter'dı, bugün ise Instagram.

Web sitemi kaç günde teslim edebilirsiniz ?

7-10 gün içerisinde websitenizi tamamlıyoruz.

Tüketiciler web siteme ne zaman girmeye başlar ?

Web sitesi yapımı, atılması gereken ilk pazarlama adımıdır. Ancak tek başına bir websitesi pek bir fayda getirmeyecektir. Bu siteye, sık sık yeni içerikler girmek ve bu içerikleri google için optimize etmek gerekir. Böylece google'da bir sağlık sorunu aratan ya da doktor arayan bir kişi sitenizi bulabilir. 1 yıl boyunca kaliteli içeriklerle site beslenir ve teknik olarak da belirli bir kaliteye sahip olursa, işte web sitesi o zaman faydalı hale gelecektir.

Ne kadar bütçe ayırmalıyım ?

Bu soruya doğrudan yanıt vermek zor olabilir. Ancak minimum 1000 TL ile basic bir hizmet almaya başlayabilir ve işinize olan katkısını görebilirsiniz.

Kliniğinizi ücretsiz olarak inceleyip, iletişim planınızı hazırlayalım

info@saglikyonetimimerkezi.com üzerinden bize yazın. Yarım saatlik bir görüşme sonucunda pazarlama iletişimi planınızı ücretsiz sunalım.